Opis produktu

Baza frontu: Płyta MDF #19mm
Strona wewnętrzna frontu: Laminat biały
Strona zewnętrzna frontu: Folie PVC z aktualnego wzornika folii Black Red White
Dostępne wykończenia:
Folia PVC:
Folie PVC z wzornika Black Red White
Rozmiarówka frontów: Fronty Tafla D oferujemy w wymiarówce typowych frontów kuchennych Black Red White Mielec. Wymiarówka dostępna jest w katalogu „Fronty Kuchenne” na lewym skrzydełku oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Fronty nietypowe: Wykonywane są według „zasad frezowania frontów”. Zasady frezowania dostępne są na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania – w pliku „zasady frezowania frontów” lub u dystrybutorów regionalnych.
Fronty witryny: Do frontów Tafla D oferujemy standardowy front witryny o szerokości ramiaka 90 mm. Witryna posiada podfrezowanie, w którym obsadza się szkło i zabezpiecza białą listewką przyszybową (2440x18mm).
Szkło do witryn: Do frontów Tafla D oferujemy szkło w następujących wzorach: mleczne, master, master point. Szkło dostępne jest tylko dla witryn o wymiarach typowych. Szkło do witryn montowane jest za pomocą plastikowych uchwytów montażowych.
Fronty gięte: Nie występują.

Inne

Skrajne wymiary: Skrajne wymiary dla frontów nietypowych Tafla D dostępne są w tabeli na stronie 83-84 katalogu oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Dodatki: Na stronie 77-80 w katalogu przedstawiamy ofertę dodatków do frontu Tafla D. Dostępne są między innymi pilastry, blendy, listwy wieńczące itp.
Dostępne wzory frontów: Tafla D W1, W2, W3, W4, W5, W6, W7, W8, W9, W12, W21, W22, W23, W24, W25, W26, W27, W28, W29, W30, W31, W32, W33.

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji na interesujący temat zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego pod numerami telefonu
+48 602 375 680, +48 600 439 479
Jeżeli front Tafla D ma być zastosowany do zmywarki z odkrytym panelem sugerujemy zamówienie frontu Tafla H gdyż uchwyt jest już w panelu zmywarki.