Opis produktu

Baza frontu: Płyta MDF #16mm dla elementów foliowanych, HDF #19mm dla elementów lakierowanych
Strona wewnętrzna frontu: Laminat biały
Strona zewnętrzna frontu: Lakier RAL półmatowy według wzornika kolorów RAL Black Red White z gwarancją powtarzalności kolorów*. Folie PVC z aktualnego wzornika folii Black Red White z wyłączeniem folii wysoki połysk.
Dostępne wykończenia:
Lakier RAL:
Lakier RAL półmatowy według wzornika kolorów RAL Black Red White
Folia PVC:
Folie PVC z wzornika Black Red White (z wyłączeniem folii wysoki połysk)
Folia PVC + patyna + lakier półmatowy (dla określonej grupy foli PVC)
Rozmiarówka frontów: Fronty Portal oferujemy w wymiarówce typowych frontów kuchennych Black Red White Mielec. Wymiarówka dostępna jest w katalogu „Fronty Kuchenne” na lewym skrzydełku oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Fronty nietypowe: Wykonywane są według „zasad frezowania frontów”. Zasady frezowania dostępne są na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania – w pliku „zasady frezowania frontów” lub u dystrybutorów regionalnych.
Fronty witryny: Do frontów Portal oferujemy standardowy front witryny o szerokości ramiaka 66 mm. Szkło do witryn montowane jest za pomocą plastikowych uchwytów montażowych. Ofertę frontów witryn uzupełniają fronty szpros z możliwością frezowania 4 lub 6 okienek (w wersji lakierowanej lakierem RAL szprosy nowego typu „W13” lub „W14”).
Szkło do witryn: Do frontów Portal oferujemy szkło w następujących wzorach: mleczne, master, mrożone, thela, mleczne z elipsą, mleczne z prostokatem. Szkło dostępne jest tylko dla witryn o wymiarach typowych.
Fronty gięte: Do frontów Portal oferujemy fronty gięte w dwóch rozmiarach 713×422 oraz 934×422. Dostępne są również fronty witrynowe gięte w tych samych rozmiarach. Do frontów witryn giętych oferujemy szkło w następujących wzorach: mleczne, master, mleczne z elipsą. Szkło do witryn montowane jest za pomocą plastikowych uchwytów montażowych.

Inne

Skrajne wymiary: Skrajne wymiary dla frontów nietypowych Portal dostępne są w tabeli na stronie 83-84 katalogu oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Dodatki: Na stronie 77-80 w katalogu przedstawiamy ofertę dodatków do frontu Portal. Dostępne są między innymi pilastry, blendy, listwy wieńczące itp.
Dostępne wzory frontów: Portal W1, W2, W3, W4, W5, W6, W7, W8, W9, W10, W11, W13, W14, W15, W16, W17, W18, W19, W20, W21, W22, W23, W24, W25, W26, W27, W28, W29, W30, W31, W32, W33.

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji na interesujący temat zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego pod numerami telefonu
+48 602 375 680, +48 600 439 479
* Gwarantowana powtarzalność dotyczy 40 kolorów wybranych na podstawie statystyk sprzedaży i dotyczy okresu 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia. Grupa kolorów może być modyfikowana. Jest to istotna kwestia z punktu widzenia domówień lub reklamacji.