Opis produktu

Baza frontu: Płyta MDF #16mm
Strona wewnętrzna frontu: Laminat biały
Strona zewnętrzna frontu: Folie PVC z aktualnego wzornika folii Black Red White z wyłączeniem folii wysoki połysk
Dostępne wykończenia:
Folia PVC:
Folie PVC z aktualnego wzornika Black Red White (z wyłączeniem folii wysoki połysk)
Folia PVC + patyna + lakier półmatowy (dla określonej grupy foli PVC)
Rozmiarówka frontów: Fronty Alamo oferujemy w wymiarówce typowych frontów kuchennych Black Red White Mielec. Wymiarówka dostępna jest w katalogu „Fronty Kuchenne” na lewym skrzydełku oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Fronty nietypowe: Wykonywane są według „zasad frezowania frontów”. Zasady frezowania dostępne są na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania – w pliku „zasady frezowania frontów” lub u dystrybutorów regionalnych.
Fronty witryny: Do frontów Alamo oferujemy standardowy front witryny o szerokości ramiaka 78 mm. Szkło do witryn montowane jest za pomocą plastikowych uchwytów montażowych. Ofertę frontów witryn uzupełniają fronty szpros z możliwością frezowania 4 lub 6 okienek.
Szkło do witryn: Do frontów Alamo oferujemy szkło w następujących wzorach: mrożone, mleczne, mleczne z prostokątem, mleczne z elipsą, thela, master. Szkło dostępne jest tylko dla witryn o wymiarach typowych.
Fronty gięte: Do frontów Alamo oferujemy fronty gięte w dwóch rozmiarach 713×422 oraz 934×422. Dostępne są również fronty witrynowe gięte w tych samych rozmiarach. Do frontów witryn giętych oferujemy szkło w następujących wzorach: master, mleczne, mleczne z elipsą. Szkło do witryn montowane jest za pomocą plastikowych uchwytów montażowych.

Inne

Skrajne wymiary: Skrajne wymiary dla frontów nietypowych Alamo dostępne są w tabeli na stronie 83-84 katalogu oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Dodatki: Na stronie 77-80 w katalogu przedstawiamy ofertę dodatków do frontu Alamo. Dostępne są między innymi pilastry, blendy, listwy wieńczące itp.
Dostępne wzory frontów: Alamo W1, W2, W3, W4, W5, W6, W7, W8, W9, W10, W11, W13, W14, W21, W22, W23, W24, W25, W26, W27, W28, W29, W30, W31, W32, W33.

Informacje dodatkowe

Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji na interesujący temat zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego pod numerami telefonów:
+48 602 375 680, +48 600 439 479