Opis produktu

Baza frontu: Płyta HDF #19mm
Strona wewnętrzna frontu: Laminat biały
Strona zewnętrzna frontu: Lakier RAL półmatowy według wzornika kolorów RAL BRW z gwarancją powtarzalności kolorów*. Folie PVC z aktualnego wzornika folii BRW z wyłączeniem folii wysoki połysk
Dostępne wykończenia:
Lakier RAL:
Lakier RAL półmatowy według wzornika kolorów RAL BRW
Folia PVC:
Folie PVC z wzornika BRW (z wyłączeniem folii wysoki połysk)
Folia PVC + lakier półmatowy (dla określonej grupy foli PVC)
Folia PVC + patyna + lakier półmatowy (dla określonej grupy foli PVC)
Folia PVC + lakier satynowy (dla określonej grupy foli PVC)
Folia PVC + patyna + lakier satynowy (dla określonej grupy foli PVC)
Rozmiarówka frontów: Fronty Stile oferujemy w wymiarówce typowych frontów kuchennych BRW Mielec. Wymiarówka dostępna jest w katalogu „Fronty Kuchenne” na lewym skrzydełku oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Fronty nietypowe: Wykonywane są według „zasad frezowania frontów”. Zasady frezowania dostępne są na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania – w pliku „zasady frezowania frontów” lub u dystrybutorów regionalnych.
Fronty witryny: Do frontów Stile oferujemy standardowy front witryny o szerokości ramiaka 84 mm. Witryna posiada podfrezowanie, w którym obsadza się szkło i zabezpiecza białą listewką przyszybową (2440x13mm). Ofertę frontów witryn uzupełniają fronty szpros z możliwością frezowania 4 lub 6 okienek.
Szkło do witryn: Do frontów Stile oferujemy szkło w następujących wzorach: mleczne, master, master point. Szkło dostępne jest tylko dla witryn o wymiarach typowych.
Fronty gięte: Nie występują.

Inne

Skrajne wymiary: Skrajne wymiary dla frontów nietypowych Stile dostępne są w tabeli na stronie 83-84 katalogu oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Dodatki: Na stronie 77-80 w katalogu przedstawiamy ofertę dodatków do frontu Stile. Dostępne są między innymi pilastry, blendy, listwy wieńczące itp.
Dostępne wzory frontów: Stile W1, W2, W3, W4, W5, W6, W7, W8, W9, W13, W14, W21, W22, W23, W24, W25, W26, W27, W28, W29, W30, W31, W32, W33.

Informacje dodatkowe

Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji na interesujący temat zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego pod numerami telefonu
17 7880805 lub 17 7880625
* Gwarantowana powtarzalność dotyczy 40 kolorów wybranych na podstawie statystyk sprzedaży i dotyczy okresu 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia. Grupa kolorów może być modyfikowana. Jest to istotna kwestia z punktu widzenia domówień lub reklamacji.