Opis produktu

Baza frontu: Płyta MDF #19mm składany (Front składany + ramiak)
Strona wewnętrzna frontu: Folia finisch Orzech, Olcha
Strona zewnętrzna frontu: Folia finisch Orzech, Olcha (dwa wzory istwy ramiakowej przypisane do koloru folii)
Dostępne wykończenia:
Folia finisch:
Folia finisch Orzech + patyna + lakier półmatowy
Folia finisch Orzech + patyna + lakier satynowy
Folia finisch Olcha + patyna + lakier półmatowy
Folia finisch Olcha + patyna + lakier satynowy
Rozmiarówka frontów: Fronty Rama oferujemy w wymiarówce typowych frontów kuchennych BRW Mielec. Wymiarówka dostępna jest w katalogu „Fronty Kuchenne” na lewym skrzydełku oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Fronty nietypowe: Wykonywane są według „zasad frezowania frontów”. Zasady frezowania dostępne są na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania – w pliku „zasady frezowania frontów” lub u dystrybutorów regionalnych.
Fronty witryny: Do frontów Rama oferujemy standardowy front witryny o szerokości ramiaka 68 mm (olcha). Witryna posiada podfrezowanie, w którym obsadza się szkło i zabezpiecza listewką przyszybową w kolorze frontu. Parametry listew przyszybowych, Olcha (standard 2400x16mm), Orzech (standard 2400×10.5mm, witraż 2400x12mm)
Szkło do witryn: Do frontów Rama oferujemy szkło w następujących wzorach: czyste z listwą, mrożone, witraż (orzech calvados). Szkło dostępne jest tylko dla witryn o wymiarach typowych.
Fronty gięte: Nie występują.

Inne

Skrajne wymiary: Skrajne wymiary dla frontów nietypowych Rama dostępne są w tabeli na stronie 83-84 katalogu oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Dodatki: Na stronie 77-80 w katalogu przedstawiamy ofertę dodatków do frontu Rama. Dostępne są między innymi pilastry, blendy, listwy wieńczące itp.
Dostępne wzory frontów: Rama W1, W2, W3, W4, W5, W6, W7, W8, W9, W21, W22, W23, W24, W25, W26, W27, W28, W29, W30, W31, W32, W33.

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji na interesujący temat zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego pod numerami telefonu
17 7880805 lub 17 7880625
Fronty cargo, pilaster, blenda, oklejane są foliami PVC i mogą minimalnie odbiegać kolorystycznie od pozostałych elementów wykonanych na bazie folii finisch.