Opis produktu

Baza frontu: Płyta MDF #22mm
Strona wewnętrzna frontu: Laminat biały
Strona zewnętrzna frontu: Lakier RAL półmatowy według wzornika kolorów RAL BRW z gwarancją powtarzalności kolorów*. Folie PVC z aktualnego wzornika folii BRW z wyłączeniem folii wysoki połysk oraz folii jednobarwnych bez „struktury”.
Dostępne wykończenia:
Folia PVC:
Folie PVC z wzornika BRW
Folie PVC + lakier półmatowy (dla określonej grupy foli PVC)
Rozmiarówka frontów: Fronty Lider oferujemy w wymiarówce typowych frontów kuchennych BRW Mielec. Wymiarówka dostępna jest w katalogu „Fronty Kuchenne” na lewym skrzydełku oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Fronty nietypowe: Wykonywane są według „zasad frezowania frontów”. Zasady frezowania dostępne są na stronie internetowej w zakładce pliki do pobrania – w pliku „zasady frezowania frontów” lub u dystrybutorów regionalnych.
Fronty witryny: Do frontów Lider oferujemy standardowy front witryny o szerokości ramiaka 90 mm. Witryna posiada podfrezowanie, w którym obsadza się szkło i zabezpiecza białą listewką przyszybową (2440x13mm).
Szkło do witryn: Do frontów Lider oferujemy szkło w następujących wzorach: master, mleczne, master point. Szkło dostępne jest tylko dla witryn o wymiarach typowych.
Fronty gięte: Nie występują.

Inne

Skrajne wymiary: Skrajne wymiary dla frontów nietypowych Lider dostępne są w tabeli na stronie 83-84 katalogu oraz na stronie internetowej www.brwmielec.pl
Dodatki: Na stronie 77-80 w katalogu przedstawiamy ofertę dodatków do frontu Lider. Dostępne są między innymi pilastry, blendy, listwy wieńczące itp.
Dostępne wzory frontów: Lider W1, W2, W3, W4, W5, W6, W7, W8, W9, W21, W22, W23, W24, W25, W26, W27, W28, W29, W30, W31, W32, W33.

Dodatkowe informacje

Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji na interesujący temat zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego pod numerami telefonu
17 7880805 lub 17 7880625